Tentiniai angarai šieno rulonams

Tentiniai angarai šieno rulonams


Užsiimate žemės ūkiu ir gyvulininkyste? Tikriausiai ne vienas sutiktų, kad šieno rulonai gali tapti tikra bėda, kuomet reikia ieškoti vietos jų sandėliavimui. Paprastai jie talpinami ūkiniuose pastatuose ar lauke, tačiau kuomet jų kiekis yra labai didelis, jau esamose patalpose pritrūksta vietos, o naujų pastatų statyba gali gerokai paploninti piniginę. Tentiniai angarai – tai puiki alternatyva trumpalaikiam bei ilgalaikiam daiktų sandėliavimui, tuo tarpu ir šieno rulonams.

Tentinis angaras yra patrauklus savo mobilumu – galėsite nuspręsti, kurioje vietoje jį pastatyti, o persigalvoję, galėsite labai lengvai ir greitai jo vietą pakeisti. Tentiniai angarai sandėliavimui labai tinkami dėl jų lengvo transportavimo – jų pervežimas iš vietos į vietą, nereikalauja specialios technikos ar didesnės komandos. Taip pat surenkami angarai nereikalauja specialių vietos sąlygų. Vienas svarbiausių dalykų į ką vertėtų atkreipti dėmesį, tai tvirtas ir lygus žemės paviršius, tam, kad angarų konstrukcija stovėtų stabiliai. Tad angaras gali būti statomas tiek arti jūsų namų, tiek pačioje ganykloje, kad būtų patogu šieno rulonus nunešti gyvuliams.

Dar vienas privalumas – angarų statyba itin greita ir nereikalauja specialių įgūdžių ar papildomos žmonių komandos. Paprastai angarai gali būti pastatomi per 1-2 dienas – jeigu tai atlieka specialistų komanda, montuojant savarankiškai – gali užtrukti ne ilgiau nei iki 4 dienų. Statybos greitis – tai neįkainojamas privalumas, jeigu vietos sandėliavimui jums prireikė dabar. Šieno rulonus gali sugadinti tiek lietus, tiek netikėtai užklupęs sniegas, tad tentiniai angarai gali tapti racionalia išeitimi. Angarai kaina tikrai neprilygsta ūkinio pastato statyboms kainoms. Tikriausiai sutiksite, kad norint pastatyti naują ūkinį pastatą, teks išleisti nemažą sumą pinigų – gana daug kainuos statybinės medžiagos ir darbų procesas, o kur kas ilgesnis statybų laikas gali sukelti papildomas bėdas.